
Bedrijfsdetails
Tegelbedrijf H. van der Meulen 60 jaar tegelspecialist in het verkopen en verwerken van keramische tegels en sanitair.
- Tegelbedrijf H. van der Meulen Leeuwarden is gespecialiseerd in het leveren en aanbrengen van keramische tegels en natuursteen. Alle soorten tegels in verschillende afmetingen kunnen wij vakkundig voor u verwerken.
- Heeft u bouw- of verbouwingsplannen waarbij wand of vloertegels nodig zijn en zoekt u daarbij een vakman-tegelzetter dan bent u bij ons op het juiste adres.
- Voor een warme tegelvloer, een compleet met sanitair ingerichte luxe badkamer, mooi betegelde keuken of toilet en levering sanitair.
- Inrichting complete badkamers: installatiewerk, stucwerk, tegelwerk, kitwerk, epoxyvoegen in douches. Aanbrengen vloerverwarming.
- Type:
- Onderaannemer
Tegelbedrijf H. van der Meulen
Onderaannemer